5 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Lejre. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.
I Lejre er to af de seneste boliger, der er kommet til salg, villaen på Guldringen 27 og villaen på Hvalsøvej 13.
Guldringen 27 i Osted tilbyder en bolig på 190 kvadratmeter fordelt på 6 rum. Ejendommen ligger på en grund på 841 kvadratmeter, og har en udbudspris på 5.495.000 DKK.
Hvalsøvej 13 i Osager er en rummelig villa på 236 kvadratmeter, også med 6 rum. Denne ejendom har en større grund på 1.329 kvadratmeter og er prissat til 5.199.000 DKK.
Begge villaer tilbyder masser af plads og komfort for potentielle købere, der søger en bolig i Lejre-området.
Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.